PostWysłany: Czw 8:45, 16 Sie 2007    Temat postu:

Za najlepszego polskiego siatkarza tego spotkania uznano Michała Bąkiewicza. Wśród Słowaków najlepszym graczem został dobrze znany naszym kibicom Tomas Kmet.

Giny trzy z BMG

Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 472

PostWysłany: Czw 9:59, 16 Sie 2007    Temat postu:

Oczywiście, że Bąku rulez Smile JUż dawno nie widziałam go tyle razu atakującego i co najważniejsze skutecznie Very Happy
A tak poza tym,to mecz był jakiś taki chaotyczny. Spodziewałam się łatwych 3 setów, a tu 2,5 h ostrej walki. Ciągłe zmiany w naszym zespole, gra momentami strasznie szarpana po obu stronach, i te błedy w zagrywce u Słowaków. I jedno pytanie, czy ja przeoczyłam jakiegoś ważnego newsa, czy jak? Czemu nie było Winiara???

krawiec
Po wypiciu gramów trzysta śwista twista

Posty: 1454

Skąd: z miłości

PostWysłany: Czw 10:06, 16 Sie 2007    Temat postu:

On wraz z Wojtkiem Grzybem i Krzyśkiem Ignaczakiem siedzieli na trybunach, żadnego news'a nie ominęłaś poprostu trener dał im wypocząć nie ma się czym martwić Wink

mit.

Posty: 1338

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 11:04, 16 Sie 2007    Temat postu:

mam nadzieję, że w piątek zagra Smile
ale skoro siedział na trybunach, to znaczy się że da się jakoś autograf zdobyć xD

PostWysłany: Czw 12:21, 16 Sie 2007    Temat postu:

I ode mnie też Very Happy Wyściskaj ich wszystkich XDD I pamiętaj o koszulce dla mnie x]

Ty się nie wpychaj do kolejki Maron porządek zachowany musi być Wink
Dziewczyny przedewszystkim miłej zabawy na Memoriale i żeby nasi nie sprawili wam takiego horroru jak wczoraj był

Asik

Posty: 472

PostWysłany: Czw 13:32, 16 Sie 2007    Temat postu:

Dziękuję bardzo, na pewno będzemy się dobrze bawić Smile
Ja mam nadzieję,że Lozano się wczoraj przekonał, że na stojąco w składzie rezerwowym tego memoriału nie wygramy i w piątek wystawi silną ekipę! Ja takiego horroru nie przeżyję, zejdę na zawał i nici z autografów Wink A jak będę mieć szansę to napewno ich wyściskam od Was XDDD
A co do tych odpowczywających to widziałam Igłę, a Winiar mi jakoś umknął, ale to dobrze, że wszystko ok, bo już się wczoraj wystraszyłam.

Posty: 1012

PostWysłany: Czw 19:26, 16 Sie 2007    Temat postu:

POOOOLSKAAAAAA BIAAAAŁOOOO CZEEEERWOOOONIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!

Booożeee, to co się działo na tym meczu to skandal, hańba i wstyd przez panem H. J. Wagnerem, który teraz się pewnie w grobie przewraca!! Wsciekly taki "sędzia" brać udziału na rozgrywkach międzynarodowych W OGÓLE!! Zabanowany nawet na szkoleniach!! Kwasny
Krawiec, Irish i ja stwierdziłyśmy że to dobrze iż Kadziu nie grał, bo by chyba wyszedłby tam z siebie!! Cenzura zresztą ja sama gdybym tam była to bym podeszła do tego sędziego i tak go strzeliła że zakryłby się kopytami, bo jak jeszcze dał Piotrkowi kartkę to normalnie wkurwiłam się do potęgi!! Krzeslem go! a to dobrze się składa bo już miałam naostrzone bejsbole po drugim secie!!

ale to dobrze że się zdenerwowałam przynajmniej trochę "ożyłam", zresztą chłopaki też dostali mocnego kopa... heh a jak się publiczność ucieszyła jak chłopaki zdobyli punkt po tym całym zamieszaniu brawo chłopaki! Hurra

Ostatnio zmieniony przez Princess Maron dnia Pią 21:30, 17 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
krawiec

Posty: 1454

PostWysłany: Czw 19:28, 16 Sie 2007    Temat postu:

Dziwny to był mecz. Anglicy, którzy są amatorami, właściwie nie dawno zaczeli grać na poważnie w siatkę i do tego oni normalnie pracują zawodowo, jak reprezentacja piłki nożnej San Marino i wydawałoby się, że powinno byc łatwo i przyjemnie, takie były moje przewidywania. Nigdy więcej nie będę tka zakładać. Pierwszy set pokazał kto jest lepszy i zna się na kunszcie siatkarskim, ale wydawali się jacyś ociężali, nieswoi. Kolejny set cóż szkoda słów na niego, ja tylko przecierałam oczy ze zdumienia, że nie możemy sobie poradzić z Wlk. Brytania. Nic nam nie wychodziło, bloku nie było, czasami punktowo zaatakowała Piotrek, a serwowali jak ja Wink no i przegraliśmy seta, a oni wygrali swój pierwszy set. Trzeci set nie należał do żadnej z drużyn on należał do sędziów, którzy byli ślepi, głusi, durni. Powinno się ich wywalić, a wcześniej torturować, za to ich zachowanie. Jak można być tak niewzruszonym jak każdy ci mówi, że popełniłeś błąd?! :hamster_confused: Nigdy więcej niechce ich widzieć u nas. W tle tych wydarzeń, po żółtej kartce dla naszego kapitana wygralismy ten set. Czas na set czwarty w tym meczu ostatni. Graliśmy swoje i wygraliśmy i to się liczy mam nadzieje, właśnie ja mogę mieć tylko nadzieje, na wzrost koncetracji i więcej przyjemności chłopaki z gry, bo dziś to ja ją widziałam dopiero pod koniece meczu.
No i wspaniale tak jak wczoraj zagra.
Bąku pewnie i tym razem zostanie MVP. Szymański, który też dał dobrą zmianę w tym meczu, no i piekny as serwisowy w jego wykonaniu. No, a na koniec pokazał się nam i Winiarski, pewnie na życzenie paru pań Wink

Przeurocza była Marysia dla której najlepszą kołysanką jest hala siatkarska, który dopinguje jej tatusia :hamster_bigeyes:
Dobrze, że Kadzia nie było na meczu, bo by się posypało więcej kartek podczas tego zamieszania z sędziami :hamster_dunno:

Posty: 1012

PostWysłany: Czw 19:37, 16 Sie 2007    Temat postu:

racja to był przesłodki i przecudowny widok, ja się aż wzruszyłam :hamster_beautiful:

Ostatnio zmieniony przez Princess Maron dnia Czw 20:23, 16 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
krawiec

Posty: 1454

PostWysłany: Czw 19:40, 16 Sie 2007    Temat postu:

Maron naprawde bardzo mnie tym zaskoczyłaś, że Ciebie ten wiedok wzurszył, czego to człowiek może się dowiedzieć po takich meczach o innych Wink

mit.

Posty: 1338

PostWysłany: Czw 21:15, 16 Sie 2007    Temat postu:

mnie też wzruszył! moją mamę też xD

to już jutro!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
nie wierzę xDDDDD

wypatrywac nas w tv, a asik o silną ekipę martwić się nie musimy bo podobmo jutro gra podstawowy skład!! Very Happy

IrishGirl

Posty: 959

PostWysłany: Czw 22:33, 16 Sie 2007    Temat postu:

krawiec napisał:
Bąku pewnie i tym razem zostanie MVP.

"W drugim swoim spotkaniu podczas V Memoriału Huberta Wagnera Polacy pokonali 3:1 Wielką Brytanię. Piotra Gruszkę, kapitana zespołu, wybrano najlepszym siatkarzem polskiej ekipy.
Za najlepszego polskiego siatkarza tego spotkania uznano kapitana reprezentacji Polski, Piotra Gruszkę. Wśród Anglików najlepszym graczem został rozgrywający Ben Pipes."

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Zachowania sędziów i ich "profesjonalizmu" nie będę komentować bo po prostu nie warto =='. Po prostu tragedia i skandal na cały świat. Jak to Maron stwierdziła Wagner się pewnie w grobie przewracał... Poziom jaki pokazali ci "sędziowie" był poniżej jakiegokolwiek. I oni chcą kandydować na sędziów międzynarodowych? Buahahaha :hamster_XD: A już ta żółta kartka dla Piotrka to mnie całkiem powaliła XDD Myślałam, że wyjdę w siebie. Siedziałam z kuzynką i tak wyzywałysmy sędziów, że nawet nie wiedziałam o moim zasobie niecenzuralnych słów x]

-Gdy przegrywamy mecz nigdy nie krytykuję sędziów - mówił po spotkaniu Raulo Lozano, który w trakcie całego zamieszania nie wytrzymał nerwowo i mocno uderzył piłkę. - Tym razem my zwyciężyliśmy i mogę użyć tylko jednego słowa - dyletanci. Przy takich umiejętnościach nie zasługują oni nawet na sędziowane meczów drużyn do szesnastu lat - denerwuje się Argentyńczyk
źródło: gazeta.pl

A co do Marysi Gruszki to po prostu wymiękam :hamster_bigeyes: To dziecko jest przekochane x] Jak tylko zobaczyłam jak sobie słodki śpi na rękach mamy i na dodatek tak kochanie usteczkami ruszała to się prawie rozpłynęłam...
[ogłoszenie]W tym wypadku oficjalnie zgłaszam, że biorę Marysię Gruszkę pod moją opiekę zrzekając się jednocześnie praw do Oliwiera na rzecz mit. XDD[/ogłoszenie]
-Widziała chyba lepsze mecze w naszym wykonaniu - mówił Piotr Gruszka po meczu z Wielką Brytania o swojej córce, która w końcówce usnęła na trybunach. - Nie ma się jednak czym martwić.

Do mit. i Asi x]
Bawcie się jutro dobrze, wyściskajcie chłopaków, zbierzcie autografy i przywieźcie piękne zdjęcie i równie piękne wspomnienia Very Happy Czekam na sms-y z wrażeniami x]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalny Oddział Sportowy BJF Strona Główna -> Inne turnieje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)